o nás

profil společnosti

Společnost R.G.I. plus s.r.o. se již od roku 2003 zabývá dovozem proutěného zboží, interiérových doplňků, dárkových obalů na víno, dárkových truhliček a kazet.

V široké nabídce proutěného zboží Vám nabízíme jak zboží užitkového charakteru (ošatky, košíky a jiné), tak i zboží které má dekorační charakter. Naši nabídku ošatek a košů využívají hlavně zákazníci z dárkových služeb, obchody s pečivem, restaurace, pizzerie a reklamní agentury.

Samostatnou kategorii tvoří proutěné zboží určené pro „dům a zahradu“, které je velice žádané v průběhu celého roku, hlavně však v jarních a letních měsících. Toto zboží si u naší firmy objednává převážná většina zahradních center z České republiky a ze Slovenska.

V kategorii „kov a proutí“ Vám nabízíme řadu interiérových doplňků v této materiálové kombinaci, které se mohou stát vhodným doplňkem Vašeho bytu či chalupy.

Z naší nabídky „dárkových obalů na víno“ si jistě vyberete vhodný typ tohoto dárkového obalu, který se zejména v posledních letech stává nedílnou součástí při prodeji vína v mnoha českých a moravských vinotékách, které patří mezi naše zákazníky.

Naše firma Vám vyrobí i zboží dle Vašeho konkrétního požadavku a to jak z kategorie proutí, tak i z dárkových obalů na víno a kazet.

V pestré nabídce proutěného zboží jsou použity materiály, které mají původ z oblastí jižní Číny, Malajsie, Indonésie a Filipín. Tyto přírodní materiály jsou dále zpracovány podle typu výrobku – lakováním, mořením, barvením a nebo si ponechávají svůj původní přírodní charakter.V naší nabídce najdete výrobky z lodyhy Vochy mořské ( zostera marina ) tzv. mořské trávy, které si v posledních letech našly u českého zákazníka vysokou oblibu.

Celá naše nabídka zboží je průběžně po celý rok doplňována o nové druhy výrobků.

Věříme, že zboží z našeho e-shopu Vás zaujme, stanete se našimi pravidelnými návštěvníky webových stránek a současně i našimi zákazníky.

R.G.I. plus s.r.o.

KONTAKTUJTE NÁS

R.G.I. plus s.r.o.

K Raškovci 851
280 02 Kolín V.
Česká republika

Zavolejte nám

Napište nám

i

IČ: 28206916
DIČ: CZ28206916
Bankovní spojení: Komerční banka 43-1045980297/0100

3 + 6 =

Informace ochraně osobních údajů