Profil společnosti

Společnost R.G.I. plus s.r.o. se již od roku 2003 zabývá dovozem proutěného zboží, interiérových doplňků, dárkových obalů na víno, dárkových truhliček a kazet.

V široké nabídce proutěného zboží Vám nabízíme jak zboží užitkového charakteru (ošatky, košíky a jiné), tak i zboží které má dekorační charakter. Naši nabídku ošatek a košů využívají hlavně zákazníci z dárkových služeb, obchody s pečivem, restaurace, pizzerie a reklamní agentury.

Samostatnou kategorii tvoří proutěné zboží určené pro „dům a zahradu“, které je velice žádané v průběhu celého roku, hlavně však v jarních a letních měsících. Toto zboží si u naší firmy objednává převážná většina zahradních center z České republiky a ze Slovenska.

V kategorii „kov a proutí“ Vám nabízíme řadu interiérových doplňků v této materiálové kombinaci, které se mohou stát vhodným doplňkem Vašeho bytu či chalupy.

Z naší nabídky „dárkových obalů na víno“ si jistě vyberete vhodný typ tohoto dárkového obalu, který se zejména v posledních letech stává nedílnou součástí při prodeji vína v mnoha českých a moravských vinotékách, které patří mezi naše zákazníky.

Naše firma Vám vyrobí i zboží dle Vašeho konkrétního požadavku a to jak z kategorie proutí, tak i z dárkových obalů na víno a kazet.

V pestré nabídce proutěného zboží jsou použity materiály, které mají původ z oblastí jižní Číny, Malajsie, Indonésie a Filipín. Tyto přírodní materiály jsou dále zpracovány podle typu výrobku - lakováním, mořením, barvením a nebo si ponechávají svůj původní přírodní charakter.V naší nabídce najdete výrobky z lodyhy Vochy mořské ( zostera marina ) tzv. mořské trávy, které si v posledních letech našly u českého zákazníka vysokou oblibu.

Celá naše nabídka zboží je průběžně po celý rok doplňována o nové druhy výrobků.

Věříme, že zboží z našeho e-shopu Vás zaujme, stanete se našimi pravidelnými návštěvníky webových stránek a současně i našimi zákazníky.

R.G.I. plus s.r.o.

Copyright 2010 - R.G.I. plus s.r.o.   |    právní ochrana dat   |    použití stránek

úvodní strana   |    mapa serveru   |    mapa produktů

Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény R.G.I. plus s.r.o. nebo jiných subjektu.

Programování, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.